Türkiye'nin En Büyükleri Belsis Diyor!

Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşları, sanayi&bilişim işbirliğinde Belsis yazılım çözümlerine güvenmeye devam ediyor. 
Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşlarından KARDEMİR AŞ'de artık Belsis ailesinde. 

Ülkemizin büyük sanayi kuruluşları üretim, depolama ve lojistik faliyetlerini GIS ortamına taşırken BelsisGIS çözümlerini tercih etmeye devam ediyor.

Kardemir AŞ. üretim sahası, fabrika alanları ve taşınmazları, depolama ve lojman sahaları kapsamında; kullandığı ve sahibi olduğu gayrimenkulleri BelsisGIS üzerine geliştirilen GIS tabanlı Taşınmaz Takip sistemi ile takibe başlıyor.

Proje kapsamında yaklaşık 4 milyon m2 lik alanda bulunan tesisler, üretim bantları, fabrikalar GIS ortamına taşınacak olup, sonrasında kurum elindeki arşiv ile bütünleştirilerek gayrimenkullerin kullanım ve mülkiyet durumları, hukuksal süreçleri, resmi ve kurum için kayıtlarının takibinin yapılması amaçlanmakta.

Projenin ilerleyen kısımlarında ise fabrika alanında yapılacak yatırımların planlanmasında, mevcut yatırımların ve kapasitenin takibin için ERP entegrasyonu sağlanarak GIS tabanlı bir takip sistemi kurulması planlanmakta.

Türkiye'nin en büyük 50 sanayi kuruluşu içerisinde yer alan 2. aile ferdimiz KARDEMİR AŞ'ye, Belsis ailesine hoşgeldin diyor projede emeği geçen KARDEMİR AŞ yöneticileri, çalışanları ve Belsis çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Milli Sanayi, Milli Yazılım...